PV37W201C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PV37W201C01B00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV37W201C01B00
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN TOP
Podatkovni listi: PV37W201C01B00.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV37W201C01B00
Številka dela PV37W201C01B00 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 200 OHM 0.25W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48727 pcs Podatkovni list PV37W201C01B00.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.252" x 0.157" Face x 0.264" H (6.40mm x 4.00mm x 6.70mm)
Serija PV37 Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Druga imena 490-2974
Število obratov 12 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 200 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment