PVG3A104A01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVG3A104A01R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PVG3A104A01R00
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP
Podatkovni listi: PVG3A104A01R00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PVG3A104A01R00
Številka dela PVG3A104A01R00 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100KOHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4234 pcs Podatkovni list PVG3A104A01R00.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.142" x 0.134" Face x 0.079" H (3.60mm x 3.40mm x 2.00mm)
Serija PVG3 Odporen material Cermet
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena 490-2244-1
Število obratov 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 100 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment