PWR1913WR010FE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR1913WR010FE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR1913WR010FE
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 0.01 OHM 1% 1/2W 1913
Podatkovni listi: PWR1913WR010FE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PWR1913WR010FE
Številka dela PWR1913WR010FE Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.01 OHM 1% 1/2W 1913 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5926 pcs Podatkovni list PWR1913WR010FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Serija PWR1913 Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1913 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 10 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound