PWR220T-35-1000F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR220T-35-1000F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR220T-35-1000F
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 1% 35W TO220-2
Podatkovni listi: PWR220T-35-1000F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR220T-35-1000F
Številka dela PWR220T-35-1000F Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 100 OHM 1% 35W TO220-2 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 39098 pcs Podatkovni list PWR220T-35-1000F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-220-2 Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm)
Serija PWR220T-35 Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 35W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-2 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.575" (14.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±1% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Sestava Thick Film