PWR221-2FCR400F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR221-2FCR400F
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 0.4 OHM 50W 1% TO221
Podatkovni listi: PWR221-2FCR400F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PWR221-2FCR400F
Številka dela PWR221-2FCR400F Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.4 OHM 50W 1% TO221 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4324 pcs Podatkovni list PWR221-2FCR400F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-221 Velikost / dimenzija 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
Serija PWR221 F Odpornost 400 mOhms
Moč (Watts) 50W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-221 delovna temperatura -40°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.720" (18.30mm)
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 400 mOhms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-221 Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film