PWR2615WR024J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR2615WR024J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR2615WR024J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 0.024 OHM 5% 1W 2615
Podatkovni listi: PWR2615WR024J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR2615WR024J
Številka dela PWR2615WR024J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.024 OHM 5% 1W 2615 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78647 pcs Podatkovni list PWR2615WR024J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Serija PWR2615 Odpornost 24 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer 2615 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Višina - sedež (maks.) 0.142" (3.60mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 24 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound