PWR263S-35-4000FE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR263S-35-4000FE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR263S-35-4000FE
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 400 OHM 1% 35W D2PAK
Podatkovni listi: PWR263S-35-4000FE.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR263S-35-4000FE
Številka dela PWR263S-35-4000FE Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 400 OHM 1% 35W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 36875 pcs Podatkovni list PWR263S-35-4000FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm)
Serija PWR263S-35 Odpornost 400 Ohms
Moč (Watts) 35W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 400 Ohms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film