PWR263S-35-8R20F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR263S-35-8R20F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR263S-35-8R20F
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 8.2 OHM 1% 35W D2PAK
Podatkovni listi: PWR263S-35-8R20F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR263S-35-8R20F
Številka dela PWR263S-35-8R20F Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 8.2 OHM 1% 35W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40994 pcs Podatkovni list PWR263S-35-8R20F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm)
Serija PWR263S-35 Odpornost 8.2 Ohms
Moč (Watts) 35W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena PWR263S358R20F
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.192" (4.88mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 8.2 Ohms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film