PWR4318WR100JE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR4318WR100JE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR4318WR100JE
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 0.1 OHM 5% 2W 4318
Podatkovni listi: PWR4318WR100JE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR4318WR100JE
Številka dela PWR4318WR100JE Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.1 OHM 5% 2W 4318 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136193 pcs Podatkovni list PWR4318WR100JE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 4318 Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.177" W (11.00mm x 4.50mm)
Serija PWR4318 Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4318 J-Lead Druga imena PWR4318WR100JETR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.203" (5.16mm)
Lastnosti Current Sense, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 100 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4318 J-Lead Current Sense, Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound