PWR4318WR600F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR4318WR600F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR4318WR600F
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 0.6 OHM 1% 2W 4318
Podatkovni listi: PWR4318WR600F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR4318WR600F
Številka dela PWR4318WR600F Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.6 OHM 1% 2W 4318 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69524 pcs Podatkovni list PWR4318WR600F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 4318 Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.177" W (11.00mm x 4.50mm)
Serija PWR4318 Odpornost 600 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer 4318 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.203" (5.16mm) Lastnosti Current Sense, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 600 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 4318 J-Lead Current Sense, Pulse Withstanding Wirewound