PWR4412-2SCR0400F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR4412-2SCR0400F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR4412-2SCR0400F
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 0.04 OHM 3W 1% RADIAL
Podatkovni listi: PWR4412-2SCR0400F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR4412-2SCR0400F
Številka dela PWR4412-2SCR0400F Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.04 OHM 3W 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90177 pcs Podatkovni list PWR4412-2SCR0400F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.600" L x 0.189" W (15.24mm x 4.80mm)
Serija PWR4412-2S Odpornost 40 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 270°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.000" (25.40mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 40 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element