PWR4525W1502FE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR4525W1502FE
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 15K OHM 1% 2W 4525
Podatkovni listi: PWR4525W1502FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR4525W1502FE
Številka dela PWR4525W1502FE Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 15K OHM 1% 2W 4525 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84460 pcs Podatkovni list PWR4525W1502FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Serija PWR4525 Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4525 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 15 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound