PWR4525WR030J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR4525WR030J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR4525WR030J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES 0.03 OHM 5% 2W 4525
Podatkovni listi: PWR4525WR030J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PWR4525WR030J
Številka dela PWR4525WR030J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.03 OHM 5% 2W 4525 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81996 pcs Podatkovni list PWR4525WR030J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Serija PWR4525 Odpornost 30 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer 4525 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 30 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound