PWR6327W2R20F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PWR6327W2R20F
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 2.2 OHM 1% 3W 6327
Podatkovni listi: PWR6327W2R20F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PWR6327W2R20F
Številka dela PWR6327W2R20F Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 2.2 OHM 1% 3W 6327 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5698 pcs Podatkovni list PWR6327W2R20F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Serija PWR6327 Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer 6327 J-Lead delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.268" (6.80mm)
Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 2.2 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound