RJR24FW104P
pregled izdelka
Številka dela: RJR24FW104P
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: RJR24FW104P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RJR24FW104P
Številka dela RJR24FW104P Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 21773 pcs Podatkovni list RJR24FW104P.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.190" Face x 0.395" H (9.53mm x 4.83mm x 10.03mm)
Serija Trimpot® RJ24/RJR24-Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tube Število obratov 25
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment