RJR24FW202RM
pregled izdelka
Številka dela: RJR24FW202RM
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podatkovni listi: RJR24FW202RM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RJR24FW202RM
Številka dela RJR24FW202RM Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6230 pcs Podatkovni list RJR24FW202RM.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.190" Face x 0.395" H (9.53mm x 4.83mm x 10.03mm)
Serija Trimpot® RJ24/RJR24-Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 2 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tube Število obratov 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
Vrsta prilagajanja Top Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RJR24FW201P
RJR24FW201P
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Na zalogi: 24221 pcs
Prenesi: RJR24FW201P.pdf
RFQ
RJR24FW202R
RJR24FW202R
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP