RJR24FX500R
pregled izdelka
Številka dela: RJR24FX500R
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: RJR24FX500R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RJR24FX500R
Številka dela RJR24FX500R Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 20979 pcs Podatkovni list RJR24FX500R.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.395" x 0.190" Face x 0.395" H (10.03mm x 4.83mm x 10.03mm)
Serija Trimpot® RJ24/RJR24-Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 50 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tube Število obratov 25
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment