RJR26FP104RQ
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RJR26FP104RQ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RJR26FP104RQ
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN
Podatkovni listi: RJR26FP104RQ.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RJR26FP104RQ
Številka dela RJR26FP104RQ Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5329 pcs Podatkovni list RJR26FP104RQ.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.250" x 0.185" Face x 0.185" H (6.35mm x 4.70mm x 4.70mm)
Serija Trimpot® RJ26/RJR26-Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tube Število obratov 12
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis 100 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment