RJR26FW100M
pregled izdelka
Številka dela: RJR26FW100M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP
  • Sporočilo
Specifikacije RJR26FW100M
Številka dela RJR26FW100M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 21945 pcs Podatkovni list
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.32mm x 6.35mm)
Serija Trimpot® RJ26/RJR26-Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tube Število obratov 12
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 10 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment