RL110-390K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL110-390K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 39UH 2.7A 73 MOHM TH
Podatkovni listi: RL110-390K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RL110-390K
Številka dela RL110-390K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 39UH 2.7A 73 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5402 pcs Podatkovni list RL110-390K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL110
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RL110390K delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) Frekvenca - Samozadostna 8.6MHz
natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 73 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 73 mOhm Max
Trenutna ocena 2.7A Tok - nasičenost -