RL110S-102L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL110S-102L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1MH 390MA 1.5 OHM TH
Podatkovni listi: RL110S-102L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RL110S-102L
Številka dela RL110S-102L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1MH 390MA 1.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4839 pcs Podatkovni list RL110S-102L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)