RL262-103J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL262-103J-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL262-103J-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 10MH 20MA 55 OHM TH
Podatkovni listi: RL262-103J-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL262-103J-RC
Številka dela RL262-103J-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 10MH 20MA 55 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156722 pcs Podatkovni list RL262-103J-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL262
Ocene - Q @ Frek 60 @ 79.6kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M10036
RL262103JRC
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 79.6kHz
Induktivnost 10mH Višina - sedež (maks.) 0.244" (6.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 600kHz natančen opis 10mH Unshielded Wirewound Inductor 20mA 55 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 55 Ohm Max Trenutna ocena 20mA