RL262-472J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL262-472J-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL262-472J-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 4.7MH 40MA 32 OHM TH
Podatkovni listi: RL262-472J-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL262-472J-RC
Številka dela RL262-472J-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 4.7MH 40MA 32 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175752 pcs Podatkovni list RL262-472J-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL262
Ocene - Q @ Frek 80 @ 252kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 4.7mH
Višina - sedež (maks.) 0.244" (6.20mm) Frekvenca - Samozadostna 800kHz
natančen opis 4.7mH Unshielded Wirewound Inductor 40mA 32 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 32 Ohm Max
Trenutna ocena 40mA Tok - nasičenost -