RL622-2R2K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL622-2R2K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL622-2R2K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH
Podatkovni listi: RL622-2R2K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL622-2R2K-RC
Številka dela RL622-2R2K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 6.5A 21 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158008 pcs Podatkovni list RL622-2R2K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL622
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M9977
RL6222R2KRC
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 6.5A 21 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max Trenutna ocena 6.5A