RL822-331K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL822-331K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL822-331K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 330MA 900 MOHM
Podatkovni listi: RL822-331K-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL822-331K-RC
Številka dela RL822-331K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 330MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156400 pcs Podatkovni list RL822-331K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL822
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M9969 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.3MHz natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 900 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Trenutna ocena 330mA