RL855-561K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL855-561K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL855-561K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 560UH 350MA 2.83 OHM
Podatkovni listi: RL855-561K-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL855-561K-RC
Številka dela RL855-561K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 560UH 350MA 2.83 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105421 pcs Podatkovni list RL855-561K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL855
Ocene - Q @ Frek 20 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -30°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Frekvenca - Samozadostna 2.5MHz
natančen opis 560µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 2.83 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 2.83 Ohm Max
Trenutna ocena 350mA Tok - nasičenost -