RL855-820K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL855-820K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 82UH 930MA 400 MOHM TH
Podatkovni listi: RL855-820K-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL855-820K-RC
Številka dela RL855-820K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 82UH 930MA 400 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 104945 pcs Podatkovni list RL855-820K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL855
Ocene - Q @ Frek 22 @ 2.5MHz
Paket / primer Radial delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 82µH Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.3MHz Lastnosti -
natančen opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 930mA 400 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 930mA Tok - nasičenost -