RL875S-331K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL875S-331K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 410MA 970 MOHM
Podatkovni listi: RL875S-331K-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL875S-331K-RC
Številka dela RL875S-331K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 410MA 970 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 79245 pcs Podatkovni list RL875S-331K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Shielded Serija RL875S
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 4MHz Lastnosti -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 410mA 970 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 970 mOhm Max
Trenutna ocena 410mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RL875S-331K
RL875S-331K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 330UH 410MA 970 MOHM