RL895-393K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL895-393K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL895-393K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 39MH 42MA 74.2 OHM TH
Podatkovni listi: RL895-393K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RL895-393K
Številka dela RL895-393K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 39MH 42MA 74.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5868 pcs Podatkovni list RL895-393K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -30°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 39mH Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 39mH Unshielded Wirewound Inductor 42mA 74.2 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 74.2 Ohm Max Trenutna ocena 42mA