RL895-822K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL895-822K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL895-822K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 8.2MH 100MA 15.3 OHM
Podatkovni listi: RL895-822K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RL895-822K
Številka dela RL895-822K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 8.2MH 100MA 15.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4572 pcs Podatkovni list RL895-822K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -30°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 8.2mH Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 15.3 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 15.3 Ohm Max Trenutna ocena 100mA