RLB0608-151KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0608-151KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB0608-151KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 275MA 2.1 OHM TH
Podatkovni listi: RLB0608-151KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB0608-151KL
Številka dela RLB0608-151KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 275MA 2.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 514280 pcs Podatkovni list RLB0608-151KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB
Ocene - Q @ Frek 50 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB0608151KL delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.4MHz natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 275mA 2.1 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max Trenutna ocena 275mA