RLB0712-101KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0712-101KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB0712-101KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 320MA 400 MOHM
Podatkovni listi: RLB0712-101KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB0712-101KL
Številka dela RLB0712-101KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 320MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 486025 pcs Podatkovni list RLB0712-101KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.264" Dia (6.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB0712101KL delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 4MHz natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 400 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Trenutna ocena 320mA