RLB0914-3R3ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB0914-3R3ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB0914-3R3ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 3.6A 27 MOHM TH
Podatkovni listi: RLB0914-3R3ML.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB0914-3R3ML
Številka dela RLB0914-3R3ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.3UH 3.6A 27 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 391069 pcs Podatkovni list RLB0914-3R3ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.343" Dia (8.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB09143R3ML delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 70MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 3.6A 27 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 27 mOhm Max Trenutna ocena 3.6A
Tok - nasičenost 11.3A