RLB9012-150KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-150KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB9012-150KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.9A 56 MOHM TH
Podatkovni listi: RLB9012-150KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RLB9012-150KL
Številka dela RLB9012-150KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 2.9A 56 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 219454 pcs Podatkovni list RLB9012-150KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB9012
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.52MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB9012150KL delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 12MHz natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 56 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 56 mOhm Max Trenutna ocena 2.9A