RLB9012-561KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-561KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RLB9012-561KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 560UH 640MA 1.4 OHM TH
Podatkovni listi: RLB9012-561KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RLB9012-561KL
Številka dela RLB9012-561KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 560UH 640MA 1.4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238816 pcs Podatkovni list RLB9012-561KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RLB9012
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena RLB9012561KL delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 560µH Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.8MHz natančen opis 560µH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 1.4 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Trenutna ocena 640mA