RTR22DP203M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTR22DP203M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RTR22DP203M
Številka dela RTR22DP203M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2084 pcs Podatkovni list
Toleranca ±5% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.500" x 0.220" Face x 0.220" H (12.70mm x 5.59mm x 5.59mm)
Serija Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Odporen material Wirewound
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Tube Število obratov 25
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 20 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment