SDE6603-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDE6603-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDE6603-331M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM
Podatkovni listi: SDE6603-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDE6603-331M
Številka dela SDE6603-331M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 219497 pcs Podatkovni list SDE6603-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDE6603
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Trenutna ocena 160mA Tok - nasičenost 180mA