SDR0302-150ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0302-150ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0302-150ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 650MA 400 MOHM
Podatkovni listi: SDR0302-150ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0302-150ML
Številka dela SDR0302-150ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 650MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 365230 pcs Podatkovni list SDR0302-150ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0302
Ocene - Q @ Frek 20 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0302-150ML-ND
SDR0302-150MLTR
SDR0302150ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 32MHz natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 650mA 400 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Trenutna ocena 650mA
Tok - nasičenost 800mA