SDR0503-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0503-151K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0503-151K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 330MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: SDR0503-151K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0503-151K
Številka dela SDR0503-151K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 330MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4113 pcs Podatkovni list SDR0503-151K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0503
Ocene - Q @ Frek 40 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.130" (3.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 7MHz natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Trenutna ocena 330mA
Tok - nasičenost 400mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDR0503-151KL
SDR0503-151KL
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 150UH 330MA 2 OHM SMD