SDR0503-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0503-331K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0503-331K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 210MA 3.3 OHM
Podatkovni listi: SDR0503-331K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0503-331K
Številka dela SDR0503-331K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 210MA 3.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4507 pcs Podatkovni list SDR0503-331K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0503
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.130" (3.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 5MHz natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 3.3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max Trenutna ocena 210mA
Tok - nasičenost 280mA