SDR0602-150ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0602-150ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15UH 800MA 280 MOHM
Podatkovni listi: SDR0602-150ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0602-150ML
Številka dela SDR0602-150ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15UH 800MA 280 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4628 pcs Podatkovni list SDR0602-150ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0602
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 20MHz natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 280 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Trenutna ocena 800mA
Tok - nasičenost 1.1A