SDR0604-101KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0604-101KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0604-101KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 520MA 700 MOHM
Podatkovni listi: SDR0604-101KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0604-101KL
Številka dela SDR0604-101KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 520MA 700 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 361143 pcs Podatkovni list SDR0604-101KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0604
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0604-101KL-ND
SDR0604-101KLTR
SDR0604101KL
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 9MHz natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 700 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max Trenutna ocena 520mA
Tok - nasičenost 680mA