SDR0604-2R5ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0604-2R5ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0604-2R5ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.5UH SMD
Podatkovni listi: SDR0604-2R5ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0604-2R5ML
Številka dela SDR0604-2R5ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.5UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260642 pcs Podatkovni list SDR0604-2R5ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0604
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.5µH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -