SDR0703-3R3ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0703-3R3ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0703-3R3ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 1.65A 75 MOHM
Podatkovni listi: SDR0703-3R3ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0703-3R3ML
Številka dela SDR0703-3R3ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.3UH 1.65A 75 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 273968 pcs Podatkovni list SDR0703-3R3ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.177" W (6.50mm x 4.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0703
Ocene - Q @ Frek 23 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0703-3R3ML-ND
SDR0703-3R3MLTR
SDR07033R3ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.106" (2.70mm)
Frekvenca - Samozadostna 65MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 1.65A 75 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max Trenutna ocena 1.65A
Tok - nasičenost 2.35A