SDR0703-5R6ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0703-5R6ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0703-5R6ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.4A 105 MOHM
Podatkovni listi: SDR0703-5R6ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0703-5R6ML
Številka dela SDR0703-5R6ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 5.6UH 1.4A 105 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 221033 pcs Podatkovni list SDR0703-5R6ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.256" L x 0.177" W (6.50mm x 4.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0703
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0703-5R6ML-ND
SDR0703-5R6MLTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.106" (2.70mm)
Frekvenca - Samozadostna 56MHz natančen opis 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 105 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max Trenutna ocena 1.4A
Tok - nasičenost 2A