SDR0805-100ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0805-100ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0805-100ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR0805-100ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0805-100ML
Številka dela SDR0805-100ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 298475 pcs Podatkovni list SDR0805-100ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0805
Ocene - Q @ Frek 25 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0805-100ML-ND
SDR0805-100MLTR
SDR0805100ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 22MHz natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Trenutna ocena 2.3A
Tok - nasičenost 3.2A