SDR0805-2R5ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR0805-2R5ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR0805-2R5ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.5UH 5A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR0805-2R5ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR0805-2R5ML
Številka dela SDR0805-2R5ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.5UH 5A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 244768 pcs Podatkovni list SDR0805-2R5ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR0805
Ocene - Q @ Frek 32 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR0805-2R5ML-ND
SDR0805-2R5MLTR
SDR08052R5ML
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 2.5µH Višina - sedež (maks.) 0.209" (5.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 70MHz natančen opis 2.5µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Trenutna ocena 5A
Tok - nasičenost 7.2A