SDR1005-4R7ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1005-4R7ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR1005-4R7ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 4.5A 19 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR1005-4R7ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR1005-4R7ML
Številka dela SDR1005-4R7ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 4.7UH 4.5A 19 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113593 pcs Podatkovni list SDR1005-4R7ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR1005
Ocene - Q @ Frek 46 @ 2.7MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR1005-4R7MLCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 42MHz natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 19 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max Trenutna ocena 4.5A
Tok - nasičenost 5.4A