SDR1307-470ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1307-470ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR1307-470ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 47UH 2.7A 82 MOHM SMD
Podatkovni listi: SDR1307-470ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR1307-470ML
Številka dela SDR1307-470ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 47UH 2.7A 82 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126752 pcs Podatkovni list SDR1307-470ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR1307
Ocene - Q @ Frek 24 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.287" (7.30mm) Frekvenca - Samozadostna 7.5MHz
natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 82 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 82 mOhm Max
Trenutna ocena 2.7A Tok - nasičenost 4.2A