SDR1307A-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1307A-331K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDR1307A-331K
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.1A 520 MOHM
Podatkovni listi: SDR1307A-331K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDR1307A-331K
Številka dela SDR1307A-331K Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 1.1A 520 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154308 pcs Podatkovni list SDR1307A-331K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SDR1307A
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 15 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDR1307A-331K-ND
SDR1307A-331KTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.287" (7.30mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.2MHz natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 520 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A
Tok - nasičenost 1.6A